Zadzwon do mnie : 505 519 019

D`Arsonval

Darsonval jest elektronicznym urządzeniem do masażu i terapii z wykorzystaniem tzw. prądów d`Arsonvala. Zabieg polega na masażu szklaną elektrodą (pelotą) wypełnioną gazem szlachetnym pola zabiegowego, co powoduje wyładowania elektryczne na powierzchni skór i uwolnienie ozonu, mającego działanie bakteriobójcze i bakteriostatyczne.

W zależności od gazu, który wypełnia elektrodę zabieg ma działanie łagodzące/ uspokajające lub pobudzające.

Stosowany do dezynfekcji skóry po zabiegach oczyszczania mechanicznego, depilacji i epilacji, w terapii skór łojotokowych, tłustych, trądzikowych, łojotokowym zapaleniu skóry, w leczeniu łysienia i wypadania włosów

Działanie prądu d`Arsonvala:
– bakteriobójcze
– rozgrzewające,
– przeciwzapalnie
– przyspiesza przemianę materii, przez co zwiększa absorpcję substancji leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych
– koi podrażnienia
– korzystnie wpływa na proces gojenia ran oraz przemiany materii
– skóra jest odświeżona, oczyszczona i zregenerowana
– poprawia się ukrwienie skóry
– ściągają rozszerzone pory oraz hamuje się wydzielanie łoju

Aparat darsonval (nazywany w niektórych firmach derma wand) to wytwarzające przy pomocy leczniczych mikroprądów Darsonvala ozon (O3) urządzenie do pielęgnacji ciała, twarzy i skóry głowy. Silne działanie bakteriobójcze ozonu powoduje, że doskonale usuwa bakterie z powierzchni skóry, przeciwdziała łojotokowi i wypadaniu włosów, przyspieszają przemianę materii w tkance skórnej. 4 peloty dają doskonałe możliwości penetracji w trudno dostępnych miejscach a pelota „grzebień” pomoże oddziaływać na skórę głowy oraz zamykać łuski włosów.

Wpływ ozonu na skórę i ciało od wielu lat wykorzystywany jest w rehabilitacji i salonach piękności na całym świecie. Większość kosmetyków zastosowanych po masażu aparatem darnsolval wchłania się w skórę wielokrotnie skuteczniej co sprawia, że doskonale uzupełniają i potęgują one działanie aparatu.

Darsonval jest przełomowym rozwiązaniem w dziedzinie profesjonalnej, kosmetycznej pielęgnacji skóry. Stosowany tylko kilka minut dziennie może sprawić, że zasadniczopoprawi się wygląd twojej twarzy. Twoja skóra może stać się zdrowsza, gładsza i piękniejsza a przebarwienia rozjaśnią się.

Darsonval działa na kilku poziomach, wytwarza cząsteczki wzbogaconego tlenu, który stanowi jeden z najskuteczniejszych środków oczyszczających i dezynfekujących, co powoduje że jest jedną z najskuteczniejszych terapii antytrądzikowych, stymuluje procesy złuszczania się martwego naskórka, dotleniania skórę i przywraca promienny wygląd. Podczas zabiegu wytwarzany ozon daje zapach powietrza po burzy.

Darsonval pomaga w naturalnym procesie złuszczania się starego naskórka. Dotlenienie i wzmożone krążenie powoduje lepsze odżywienie skóry, co w naturalny sposób ją oczyszczawygładza bruzdy i zmarszczki oraz likwiduje przebarwieniaa twoja skóra już niedługo stanie się bardziej jędrna i gładsza, a ty będziesz wyglądać młodziej. Efekty zabiegów będą widoczne już po kilku tygodniach stosowania prądów Darsonvala.

Partnerzy

 • Skup złota i srebra

  Skupujemy złoto i srebro po najlepszych cenach. Dojeżdżamy do klienta w 2godziny.

 • Pensojant "Magda

  Pensjonat "Magda" mieści się w Lutówku.Ta niewielka wieś położona jest na Pojezierzu Krajeńskim, wśród lasów, na wzgórzach przy Jeziorze Lutowskim.

 • Usługi fotograficzne

  Łukasz Kleist fotografia ślubna, fotografia dziecięca, sesje ciążowe, sesje rodzinne, zdjęciach okolicznościowe to najczęściej podejmowane tematy fotograficzne.

 • Jubiler Głębocki"

  Jubiler Głębocki ul. Cieższkowekigo 6 Biżuteria ślubna, okazyjna, naprawy i zlecenia indywidualne

 • POGOTOWIE KOMPUTEROWE 24H

  NAPRAW KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH

 • Naprawa maglownic

  Kompleksowa naprawa zawieszenia, Naprawa układów hamulcowych, Sprzedaż nowych części do samochodów osobowych i dostawczych, Sprzęgła i rozrządy