Zadzwon do mnie : 505 519 019

Strona w budowie

Klientka ma do wyboru rzęsy o długości nawet do 15mm i o różnych kolorach (zielone, czerwone, fioletowe, niebieskie…), dzięki czemu możemy wykreować oko romantyczne, drapieżne lub nawet sceniczno- teatralne z przepięknym wachlarzem rzęs od którego wręcz nie można oderwać wzroku.

 

Wiele zainteresowanych osób ma szereg wątpliwości i pytań przed zabiegiem przedłużania i zagęszczania rzęs. Poniżej pragnę przytoczyć kilka najpowszechniejszych pytań, które z pewnością pozwolą rozwiać pewne wątpliwości i przekonać do skorzystania z tej innowacyjnej techniki.
Czy produkty do przedłużania rzęs są bezpieczne?

Tak, produkty stosowane do przedłużania rzęs są pochodzenia naturalnego (proteiny jedwabiu). Są one opatentowane i dopuszczone do użytku przez instytucje do tego uprawnione. Badania wykazują, że są one najbezpieczniejsze ze wszystkich metod zagęszczania czy przedłużania (włosy, paznokcie) dostępnych na rynku.
Czy istnieje niebezpieczeństwo wystąpienia uczulenia po przedłużeniu?

Produkty do przedłużania rzęs nigdy nie maja styczności ze skórą tak więc nie istnieje możliwość wystąpienia reakcji uczuleniowej z powodu wykonania zabiegu. Zabieg jest 100% bezpieczny dla osób z alergiami jak i noszących szkła kontaktowe.
Jak długo utrzymują się przedłużone rzęsy?

Rzęsy jedwabne po zintegrowaniu ich z naszymi własnymi są nie do zdjęcia, chyba że specjalnym preparatem u certyfikowanego specjalisty. Co za tym idzie, rzęsy nie odpadłyby nigdy, gdyby nie cykl wymiany naszych własnych rzęs, który trwa ok. 90 dni. Rzęsy są cyklicznie „wymieniane” przez nasz organizm. Idąc za tym rzęsy utrzymają się do trzech miesięcy. Istotnym jest fakt uzupełniania ich co ok. 4 tygodni.
Czy muszę przygotować się w specjalny sposób do zabiegu nałożenia?

Nie, istotnym jest, aby nie podkręcać rzęs (trwała, zalotka). Twarz powinna być czysta i odtłuszczona, co może też zostać wykonane u specjalisty.
Z czego wykonane są nasze rzęsy?

Rzęsy wykonane są z protein jedwabiu, substancji pochodzenia naturalnego, najbardziej zbliżone do ludzkiego włosa a w tym przypadku do rzęsy. Dzięki naturalnej kompozycji są to materiały w pełni bezpieczne.
Czy muszę specjalnie uważać na moje nowe rzęsy?

Nie. Nowe rzęsy w żaden sposób nie powinny wpływać na zmianę trybu Twojego życia. Są one odporne na działanie wody, słońca, łez, substancji myjących, preparatów do pielęgnacji itp.
Czy mogę po nałożeniu rzęs używać tuszu?

Jak najbardziej, nie ma żadnych przeciwwskazań do używania tuszy, . nie zalecamy używania masakar wodoodpornych, które należy zmywać mocno tłustymi preparatami Jednak doświadczenie mówi nam, że po wykonaniu zagęszczania/przedłużania nasze klientki zapominają o tuszu do rzęs.
Jak wygląda aplikacja rzęs?

Aplikacja odbywa się w pozycji leżącej w komfortowych warunkach, przy zamkniętych oczach. Praca jest wręcz zegarmistrzowska, więc wymaga dobrego oświetlenia i bardzo często lupy.
Czy można zdjąć rzęsy w dowolnym czasie?

Tak, ale tylko w gabinecie, w którym je zakładaliśmy lub innym pracującym tą samą technikom.
Czy możliwe jest korzystanie z sauny, basenu, solarium?

24 godziny po założeniu, nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań.

 

Partnerzy

 • Skup złota i srebra

  Skupujemy złoto i srebro po najlepszych cenach. Dojeżdżamy do klienta w 2godziny.

 • Pensojant "Magda

  Pensjonat "Magda" mieści się w Lutówku.Ta niewielka wieś położona jest na Pojezierzu Krajeńskim, wśród lasów, na wzgórzach przy Jeziorze Lutowskim.

 • Usługi fotograficzne

  Łukasz Kleist fotografia ślubna, fotografia dziecięca, sesje ciążowe, sesje rodzinne, zdjęciach okolicznościowe to najczęściej podejmowane tematy fotograficzne.

 • Jubiler Głębocki"

  Jubiler Głębocki ul. Cieższkowekigo 6 Biżuteria ślubna, okazyjna, naprawy i zlecenia indywidualne

 • POGOTOWIE KOMPUTEROWE 24H

  NAPRAW KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH

 • Naprawa maglownic

  Kompleksowa naprawa zawieszenia, Naprawa układów hamulcowych, Sprzedaż nowych części do samochodów osobowych i dostawczych, Sprzęgła i rozrządy