Zadzwon do mnie : 505 519 019

Kosmetyka związana jest z urodą… właściwie dla niej istnieje. Nie ma kobiet idealnie pięknych, każda z nas ma jednak w sobie dość uroku osobistego, by zachwycać innych. Nie potrafimy jednak czasami same tego dostrzec. Zrobiłybyśmy wszystko, aby zniwelować mankamenty naszej urody a najpiękniejsze wartości zachować jak najdłużej.

 

Myśląc w taki właśnie sposób postanowiłam zająć się kosmetyką… dziedziną, która pasjonowała mnie od wielu, wielu lat. Mimo upływającego czasu i okresu, kiedy nadszedł ten właściwy moment odważyłam się i zostałam, powinnam napisać kosmetyczką, ale nie lubię tego określenia… stałam się kimś, kto dzięki zdobytej wiedzy i pracy nad własnymi umiejętnościami… służy wszystkim, którzy tego potrzebują.

 

Ofiarowuję Państwu mój czas, wiedzę, zdolności, zaufanie, intymność, komfort, dobrą poradę, uczciwość, wewnętrzny spokój, pozytywną energię i uśmiech. Chciałabym, aby wszyscy odwiedzający mój gabinet czuli się w nim dobrze. Pragnę by chwile w nim spędzone były czasem relaksu i odprężenia. Każda kobieta jest wyjątkowa , dlatego też opracowuję indywidualny program pielęgnacyjny, stuprocentowo odpowiadający specyficznym wymaganiom skóry.

 

Oferuję najwyższej jakości kosmetyki znanych na całym świecie francuskich firm GATINEAU, SOTHYS, MATIS , które gwarantują doskonałą jakość składników i mistrzowskie receptury. Pragnę, aby przekonanie, że najwyższa jakość preparatów i usług gwarantowana może być jedynie przez duże ośrodki kosmetyczne zostało zmienione. Często w takich właśnie miejscach , gdzie zabiegi opierają się na wyspecjalizowanych urządzeniach zapomina się o tym co najważniejsze, o kontakcie bezpośrednim, dotyku, rozmowie i delikatności. Wszyscy wiemy, że najważniejszy jest człowiek. O tym często zapominają Ci, którzy nastawiają się wyłącznie na korzyści finansowe z dziedziny, w której nie wszystko można kupić.

 

Staram się wciąż dokształcać, biorę udział w licznych szkoleniach, podnoszących moje kwalifikacje zawodowe, wprowadzam różne nowości do oferty gabinetu. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jestem zawsze otwarta na wszelkie propozycje, staram się pomagać jak potrafię w różnych problemach z jakimi Państwo się do mnie zgłaszacie. Bardzo duże grono stałych klientek, które regularnie odwiedza mój gabinet, jest dowodem sensowności mojej pracy i wszelkich starań. Dziękuję wszystkim, którzy mi zaufali do tej pory i zaufają w przyszłości.

 

W poszukiwaniu urody, zdrowia i wspaniałego samopoczucia
poznaj sekrety natury i oddaj swoją skórę w ręce eksperta!
PONIEWAŻ KAŻDA KOBIETA JEST WYJĄTKOWA…
PONIEWAŻ URODA NIE ZNA WIEKU…
ABY PIĘKNO POZOSTAŁO PONADCZASOWE…

Partnerzy

 • Skup złota i srebra

  Skupujemy złoto i srebro po najlepszych cenach. Dojeżdżamy do klienta w 2godziny.

 • Pensojant "Magda

  Pensjonat "Magda" mieści się w Lutówku.Ta niewielka wieś położona jest na Pojezierzu Krajeńskim, wśród lasów, na wzgórzach przy Jeziorze Lutowskim.

 • Usługi fotograficzne

  Łukasz Kleist fotografia ślubna, fotografia dziecięca, sesje ciążowe, sesje rodzinne, zdjęciach okolicznościowe to najczęściej podejmowane tematy fotograficzne.

 • Jubiler Głębocki"

  Jubiler Głębocki ul. Cieższkowekigo 6 Biżuteria ślubna, okazyjna, naprawy i zlecenia indywidualne

 • POGOTOWIE KOMPUTEROWE 24H

  NAPRAW KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH

 • Naprawa maglownic

  Kompleksowa naprawa zawieszenia, Naprawa układów hamulcowych, Sprzedaż nowych części do samochodów osobowych i dostawczych, Sprzęgła i rozrządy